Każda przestrzeń jest inna i tak jak ludzie ma swoją unikalną energię. Metodologia Zdrowa Przestrzeń pomoże Ci lepiej rozumieć uwarunkowania każdej przestrzeni i wykorzystywać je w swojej pracy, łatwiej osiągając swoje cele.

Szkolenie to dedykowane jest przede wszystkim agentom nieruchomości, architektom lub innym profesjonalistom, którzy pragną aplikować starożytną wiedzę w swojej pracy. Kurs skierowany jest do wszystkich tych, którzy mają do czynienia z nieruchomościami, czy to przy transakcji kupna-sprzedaży, konstrukcji, reform czy na etapie dekorowania wnętrz.

Formy w otoczeniu nieruchomości, rozmieszczenie korzystnych sektorów, a także odczucia, jakie ma się w przestrzeniach o określonych formach i cechach, wszystko to ma wpływ na decyzję klienta, a tym samym na sukces inwestycyjny.

Poznaj sekrety nieruchomości i wykorzystaj je w swojej pracy i życiu.

Zawartość kursu


  Moduł 1
Available in days
days after you enroll
  Moduł 2
Available in days
days after you enroll
  Moduł 3
Available in days
days after you enroll
  Moduł 4
Available in days
days after you enroll
  Moduł 5
Available in days
days after you enroll

Witaj, mam na imię Korina


Od ponad 8 lat zajmuję się Feng Shui. Pomagam osobom, takim jak Ty wprowadzać zmiany w swoim życiu korzystając z dobrodziejstw sztuki prowadzenia energii Chi.

Chcesz lepiej doradzać klientom i inwestorom? Pomogę Ci w tym pokazując na co zwracać uwagę wybierając nieruchomość, czego unikać, i jak dopasować klienta i dom by tworzyli zgrany duet.

Każda nieruchomość ma niesamowity potencjał. Pokaże ci go i nauczę z niego korzystać.

This course is closed for enrollment.